Aktuális kedvezmények

Kihagyhatatlan lehetőség!

Te se maradj le! Ismerd meg hatékony módszereinket, most féláron!

Aktuális: Kiscsoportos kezdő és középhaladó német, délelőtti, nyelvtanfolyamok kommunikáció megalapozására, nyelvvizsgára, külföldi munkára készülőknek.

Célunk, hogy megismertessük módszereinket, rávezessünk a gyors, hatékony használható nyelvtudáshoz vezető útra, támogassuk és biztosítsuk célod elérését!

Időpontok: Hetente 2x90 perc (Hétfő - Szerda, Kedd - Csütörtök, megbeszélés szerint)

Jelentkezés: Folyamatosan (csoportkialakítás a jelentkezés sorrendjében, egyéni igényeket, célokat, meglévő tudást figyelembe véve)

Jelentkezni online: info@berenyiiskola.hu vagy mobil: 06/30/464-9647 számon lehetséges.

Ingyenes: Igény és szintfelmérés

Tanfolyamainkról: újszerű, változatos, célorientált, eredményes, használható, hatékony

kiscsoportos, beszédközpontú,kommunikatív,szórakoztató, motiváló,kedvező árú

Összeállított anyaggal – célorientáltan tanítunk

Sok párbeszéd, dialógus, játékos feladat segíti az órai rögzítést

Célokat, egyéni igényeket felmérjük, ennek megfelelő tananyagot állítunk össze

Az órák a célnyelven folynak- ennek eredménye használható nyelvtudás

A nyelvtanulással kapcsolatos végcél biztosítása érdekében, a résztvevőink számára folyamatos, megszakítás nélküli angol, német délelőtti és délutáni nyelvtanfolyamokat biztosítunk kezdő, középhaladó, és haladó szinten, kedvezményes áron.

Jelezze felénk igényeit, milyen nyelv, szint és időpont lenne megfelelő Önnek, és az Ön számára ideális tanfolyam indításáról, kiértesítjük!

Tudassa velünk egyéni igényeit!

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Hívjon minket a +36 30 464 9647-es telefonszámon!

Csoportos jelentkezési kedvezmény 3000 Ft-tól!

Csoportos jelentkezés esetén a tanfolyam díjából, létszámtól függően kínáljuk kedvezményeinket. Amennyiben ismerősével, barátaival együtt szeretne tanulni, jelentkezzenek együtt, megéri! (három fő esetén 3000 Ft-t 4 főtől 4000 Ft-ot engedünk el a tanfolyam díjából! Minimum 60 órás tanfolyam esetén.)

Ajánlókártya - a régi résztvevőink csökkenthetik a tanfolyami díjukat!

Ha barátja vagy ismerőse az Ön ajánlásával iratkozik be valamelyik csoportos tanfolyamunkra, Önnek is és az új jelentkezőnek is 10% engedményt adunk. Az ajánló korlátlan számú ajánlással korlátlan mértékű engedményt érvényesíthet - pl. 5 db ajánlókártyával 50%-os engedmény érhető el!

Ajánlókártyákat emailben (info@berenyiiskola.hu) vagy a nyelvstúdióban  lehet kérni!

On-line jelentkezési kedvezmény (2.000 Ft):

Abban az esetben, ha a tanfolyamindulás előtt legalább 3 munkanappal korábban beiratkozol, és magaddal hozod kinyomtatva a visszaigazoló e-mailt.

Családi kedvezmény

3 családtag esetén mindegyik családtag részére 5%, 4 családtag esetén mindegyik családtag részére 10%, a délutáni és esti angol és német csoportos tanfolyamainkon.

Részletfizetési lehetőség

A résztvevők a 4 hetesnél hosszabb tanfolyamok esetében a tandíjat két részletben fizethetik be. Az első részletet, a tanfolyam díjának felét beiratkozáskor, a fennmaradó díjat pedig a tanfolyam félideje előtt kell befizetni.

A kedvezmények össze nem vonhatóak, egy tanfolyamra csak egy kedvezmény vehető igénybe! Az akciós tanfolyamokra a kedvezmények nem vonatkoznak! A kedvezmények a csoportos tanfolyamokra vonatkoznak, közülük a legkedvezőbb érvényesíthető!

Ha nem vennénk észre, hogy Ön engedményre jogosult,kérjük, jelezze azt a befizetéskor!
A belépő engedmények az ajánlókártyán túl más engedménnyel nem összevonhatóak!