Képzéseink

Pályázati lehetőségek

Képzések EU forrásokból, államilag támogatott képzések

Pályázzon nyelvoktatásra! Válassza a legkifizetődőbb megoldást!

Legyen a partnerünk! Sikerünk alapja, partnereink elégedettsége. Ezt mi felismertük és figyelembe vesszük. Engedéllyel rendelkező nyilvántartott felnőttképző intézmény lévén, bármely pályázaton elnyert képzéshez méltó partnerek vagyunk.

Szeretné dolgozóit ingyenes képzésben részesíteni, hogy munkájukat megkönnyítse, gyorsítsa, hatékonyabbá tegye, és így magasabb színvonalon teljesíthessenek? Akkor használja ki a pályázati forrásból adódó ingyenes lehetőségeket cége fejlődése érdekében. Amennyiben igényli, szívesen tájékoztatjuk az aktuális kiírt pályázati lehetőségekről, tanfolyamainkról.

Képezze munkatársait, adja meg a lehetőséget számukra, hogy idegennyelvtudásukat használni tudják a külföldi partnerekkel való kapcsolattartás, kapcsolatépítés során! Használja ki Ön is és cége valamennyi dolgozója az államilag támogatott nyelvtanulási lehetőségeket!

Válasszon minket, pályázaton elnyert nyelvi képzései lebonyolítására!

Ajánlott képzéseink cégek részére

Általános beszédcentrikus köznyelvi tanfolyamok:

Az általános tanfolyamok a 4 alapvető készség (beszéd, írás, olvasás, beszédértés) párhuzamos fejlesztésére irányulnak. Felkészítik, szinten tartják, illetve fejlesztik a már korábban megszerzett ismereteket.

Munkahelyi nyelvi tanfolyamok:

Azoknak, akiknek az adott munkaterületen speciális nyelvi tudásra van szükségük. Olyan nyelvi jártasságot kívánnak szerezni, aminek rendszeres alkalmazására szükségük van. Cégek számára biztosítunk kihelyezett egyéni vagy kiscsoportos tanfolyamot is.

Külföldi partnerekkel való kommunikációra, kapcsolattartásra felkészítő tanfolyam:

Itt fokozottan kiemelt szerepet kap a beszédcentrikus oktatás. Hasznos kifejezések, nyelvi fordulatok, szituációk a mindennapi élethelyzetekben, mely a külföldi tartózkodást, külföldi partnerekkel való kommunikációt megkönnyíti, természetessé teszi.

Speciális készségfejlesztő tanfolyam:

Értekezleteken, tárgyalásokon előadások, cégbemutatók, prezentációk tartásakor, valamint az üzleti partnerekkel való személyes kapcsolattartásban az eredményes munkavégzés érdekében elengedhetetlen a megfelelő nyelvi fordulatok aktív használata, illetve gyors megértése. Ezen speciális nyelvi készségek fejlesztésére, automatizálására kínálja a Berényi Nyelvstúdió speciális készségfejlesztő tanfolyamait, melyek különálló egységként és a nyelvtanulás folyamatába illesztve egyaránt rendkívül hasznosak. A képzési célokhoz alkalmazkodva a témakörök kombinálhatók és részletekben, vagy összevontan is lebonyolíthatók.

• Kapcsolatteremtés, udvariassági formák
  • Társas érintkezés
  • Telefonos kapcsolattartás
  • Üzleti levelezés
  • Kommunikációs tréning
  • Értekezletek
  • Tárgyalástechnika
  • Prezentáció
  • Egyedileg tervezett képzés

Az Ön cégének szüksége van nyelvi képzésre?

• Kapcsolatban áll vagy jövőbeli tervei között szerepel külföldi partnerekkel való kapcsolatfelvétel?
  • Fokozottabb az igény munkatársai nyelvtudásának fejlesztésére?
  • Értekezleteken, tárgyalásokon előadások, cégbemutatók, prezentációk tartásakor, valamint az üzleti partnerekkel való személyes kapcsolattartásban az eredményes munkavégzés érdekében elengedhetetlen a megfelelő nyelvi fordulatok aktív használata illetve gyors megértése?

Ha Önnek ezen érvek bármelyike fontos,
lényeges cégtevékenysége szempontjából, akkor cégének szüksége van nyelvi képzésre!

Ha a fenti kérdések többségére IGEN a válasz,
akkor megéri munkatársai nyelvi képzésére időt, pénzt, energiát fordítani!

A Berényi Nyelvstúdió általános beszédcentrikus köznyelvi tanfolyamai mellett speciális nyelvi készségek fejlesztésére, automatizálására kínálja készségfejlesztő  munkahelyi nyelvi tanfolyamait, melyek különálló egységként és a nyelvtanulás folyamatába illesztve egyaránt rendkívül hasznosak.