Jelentkezés

Jelentkezni a Berényi Nyelvstúdiónál telefonon (+36 30 464 9647)
vagy e-mailen (info@berenyiiskola.hu) lehet.

A szervezésről

• A nyelvi foglalkozások nyelvstúdiónkban vagy kihelyezett helyszínen kis csoportban zajlanak
  • A foglalkozások heti egy-két alkalommal 30/45 percesek.
  • Nyelvi foglalkozásainkon a részvétel havi fizetéssel, illetve negyedéves bérletmegvásárlás ellenében lehetséges.
  • A résztvevők számára mindennapos otthoni ismétlésre, rögzítésre anyagot biztosítunk.
  • Folyamatosan tájékoztatjuk és bevonjuk a szülőket.
  • Csoportindítás előtt ingyenes tájékoztatást tartunk, melyre időpontot telefonon egyeztetünk az érdeklődőkkel.

Elérhetőségek:

E-mail: info@berenyiiskola.hu
Cím: 9022 Győr, Batthyány tér 4. 1/3.

Nyolc érv, miért tanuljon a gyerkőc minél előbb idegen nyelvet

• Hatással van a gyermek mentális fejlődésére.
  • Rugalmasabbá teszi a gondolkodásmódját, fejleszti nyelvérzékét, hallás utáni értését, beszédkészségét.
  • Segít a gyermek saját anyanyelvének jobb megértésében.
  • Fejleszti az idegen nyelvűekkel való kommunikációs készséget.
  • Betekintést ad idegen kultúrákba, más országokból valók megértését és elfogadását segíti.
  • Segít a későbbi iskolai nyelvi követelményekkel szembeni helytállásban.
  • A korai életéveikben idegen nyelvvel ismerkedő gyerekek nyitottabbak, bátrabbak kommunikatívabbak lesznek nyelvet nem tanuló társaiknál.
  • Felnőttként könnyebben kaphat olyan állást, ahol a nyelvtudás a karrier alapvető feltétele.